Murat KeKiLLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Murat KeKiLLi

murat kekilli fan club

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kurallar

4 posters
YazarMesaj
kibar_Serseri
Administratör
Administratör
kibar_Serseri

kurallar Empty
MesajKonu: kurallar   kurallar Icon_minitime2/5/2007, 01:24

KURALLAR

1- Forumdaki konuların ilgili forum alanı altında açılması gerekmektedir. Uygun forum alanı altında açılmayan konular silinir veya gerekli alana taşınır.

2- Forumlarda tartışma ortamını bozucu ve diğer üyelerin forum bölümünü kullanmasını engelleyici tutumlar içerisine girmek yasaktır. Bu kapsamda:

• Bir mesajı birden çok foruma ya da aynı foruma defalarca göndermek yasaktır.
• Forum bölümlerinde özentisiz bir şekilde üst üste konu açmak yada mesaj bırakmak yasaktır. Forum editörlerimiz, konunun yada mesajın içeriksel olarak değersiz olduğuna ve üyelerimize herhangi bir değer katmadığına kanaat getirdiklerinde bu mesajları yada konuları silme haklarını kullanabilirler.

3- Forumlarda konu yaratmadan önce yarattığınız konunun var olup olmadığını araştırınız. Aynı konudan birden fazla bulunması halinde konunun içeriğine bakılmaksınızın son açılan konu silinir.

4- Forum bölümüne mesaj bırakan her üye Türkçe imla ve anlatım kurallarına uymak zorundadır:

• büyük harfle yazmak bağırmak anlamına geldiği için büyük harf kullanmak yasaktır

•argo cümlelerden oluşan mesajlar kesinlikle yasaktır silinir.
• Türkçe imla ve anlatım kurallarına uymama doğrultusundaki davranışlarını değiştirmeyen üyelerin forumlara ve siteye erişimi önceden uyarılmak yoluyla yada uyarılmaksınızın engellenir.

5- Forumlarda üyelere ve üçüncü kişilere hakaret etmek ya da bu kişilerle ilgili küçük düşürücü sözler içeren ifadeler kullanmak yasaktır. Böyle mesajlar ve konular silinir. Bu tür mesajlar yazan kişilerin forumlara ve siteye erişimi önceden uyarılmak yoluyla ya da uyarmaksızın engellenir.

6- Forumlarda yazılan mesajların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olmaması çok önemlidir. Mesajlarınızın sorumluluğu tamamen size aittir. www.kekillimurat.com söz konusu mesajların belirtilen şartlara uygun olmadığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, mesajı yazan kişi ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

7- Forumlar çeşitli konularda üyelerin görüşlerini ifade edebilmeleri ve tartışabilmelerine olanak yaratmak amacıyla düzenlenmiştir. Bu ortamı kişisel kavga ve yıpratma ortamına doğru sürükleyecek şekilde davranan üyelerin forumlara ve siteye erişimleri engellenir. Karşıt görüşteki üyelerin birbirlerinin ve başkalarının kişilik haklarına saygılı olmaları gerekmektedir.

9- Sitemizde yönetimden habersiz başka sitelerin reklamını yapmak KESİNLİKLE YASAKTIR.

10- Forum bölümünde yeni konu yaratan ya da mesaj bırakan herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiştir

saygılarımızla www.kekillimurat.com yönetimi
https://kekillimurat.yetkin-forum.com
zorbey

kurallar Empty
MesajKonu: Geri: kurallar   kurallar Icon_minitime16/5/2007, 22:29

kabul ediyorum Very Happy
magrip

magrip

kurallar Empty
MesajKonu: Geri: kurallar   kurallar Icon_minitime16/5/2007, 23:25

bende bende bende kabul ediyorum:D
JeLiBoN